Kodėl verta naudoti kūno aliejų?

Kas yra kūno aliejus?

Kalbant apie kūno drėkinamąsias priemones, tikriausiai labiausiai esate susipažinę su kūno losjonais. Nors losjonai yra vandens pagrindu, kūno aliejai, kaip rodo pavadinimas, yra aliejaus pagrindu. Pavyzdžiui, mūsų maitinamasis kūno aliejus yra pagamintas iš lengvų aliejų, tokių kaip abrikosų kauliukų aliejus, simondsijų aliejus, muskmelionų aliejus ir slyvų aliejaus, mišinio.

Aliejai labai atitinka natūralų odos riebalų kiekį, o tai reiškia, kad jie gali prasiskverbti giliau, kad išlaikytų odą sudrėkintą. Aliejai yra naudingi sausai odai, kuri yra linkusi į egzemą ar psoriazę, nes gali kompensuoti natūralius aliejus, kuriuos jūsų odai sunku gaminti. Priešingai populiariems įsitikinimams, lengvi aliejai taip pat tinka tiems, kurių oda yra riebi ir linkusi į spuogus, nes jie gali subalansuoti natūralų riebalų gamybą.

Kūno aliejaus privalumai

  • Aliejai drėkina jūsų odą: Aliejai yra okliuzinės medžiagos, kurios sukuria fizinį odos barjerą, neleidžiantį prarasti transepiderminio vandens ir užrakinti drėgmę.

 

  • Aliejai nėra riebūs: jei nekenčiate naudoti losjonų, nes jie jaučiasi lipnūs, kūno aliejus bus jūsų geriausias draugas. Jis yra lengvas ir iš karto įsigeria į jūsų odą, palikdamas švelnų švytėjimą be riebumo.

 

  • Aliejai minkština ir lygina odą: gali veikti kaip minkštikliai, suminkštinantys ir išlyginantys odą. Taip yra todėl, kad tarp jūsų odos ląstelių pradeda formuotis tarpai, kai oda išsausėja arba sutrūkinėja, o aliejai juos gali užpildyti.

 

  • Aliejai pagerina bendrą odos būklę: nuoseklus kūno aliejaus naudojimas pagerina odos tonusą, tekstūrą ir elastingumą. Jis atjaunina jūsų odą ir suteikia jums sveiką bei spindinčią veido ir kūno spalvą.


Kada turėtumėte naudoti kūno aliejų?

Kaip žinote iki šiol, aliejai yra okliuziniai, kurie padeda užrakinti drėgmę odoje. Todėl jie geriausiai veikia, kai užtepami ant drėgnos odos po vonios ar dušo, kad įsigeru į minkštą ir paruoštą odą. Kūno aliejai puikiai sudrėkina jūsų odą po šveitimo ir (arba) skutimosi. Jei planuojate naudoti kūno losjoną papildomam drėkinimui, pabaigoje būtinai patepkite kūno aliejumi, kad visos naudingos medžiagos užsifiksuotų jūsų odoje.

Kūno aliejus taip pat gali būti naudojamas odos apsaugai skutimosi metu. Tai gali būti geresnė alternatyva skutimosi kremams ir putoms, nes suminkština plaukus ir odą be šiurkščių ingredientų, todėl skustukas lengviau slysta.

Galiausiai kūno aliejus gali būti naudojamas ištisus metus. Orų kaita gali būti pagrindinė sausos ir pleiskanojančios odos kaltininkė. Šaltas žiemos oras, drėgmės svyravimai ar karšta vasaros saulė gali pažeisti odos barjerą ir prisidėti prie odo išsausėjimo. Kūno aliejai nuramins jūsų odą ir sugrąžins prisotintą odą!


Įsigyti dabar

You might also like