Veiksmingi būdai gydyti keratozę (žasies odą)

Keratozės: simptomai ir priežastys


Keratozę sukelia keratino (natūralaus baltymo, kuris palaiko jūsų plaukų, odos ir nagų sveikatą ir struktūrą) perteklius. Užkemša kūno plaukelių folikulus ir dėl to ant šlaunų, skruostų ir sėdmenų atsiranda mažų baltų ir raudonų taškelių. Tyrėjai mano, kad žmonės su sausa oda ir egzema turi didesnę galimybę susirgti Keratoze.

Jei šie simptomai jums pažįstami, žinokite, kad nesate vieni. Tiesą sakant, 50–80% paauglių ir apie 40% suaugusiųjų susiduria su Keratoze. Nors būklės negalima išgydyti, laimei, yra daug priemonių, kurios gali padėti ženkliai sumažinti ligos simptomus.


Keratozės gydymas namų salygomis

  • Drėkinkite. Išlipę iš dušo/vonios švelniai glostykite odą rankšluosčiu ir kol kūnas dar drėgnas, sudrėkinkite ją. Tai padeda sulaikyti drėgmę odoje.

 

  • Pasirinkite tinkamus kūno ir dušo produktus. Kad nesudirgintumėte odos naudokite švelnius ir bekvapius vonios bei kūno produktus. Venkite atšiaurių muilų ir plastikinių lufų (jie ant jūsų odos perneša bakterijas ).

 

  • Vandens temperatūra. Vietoj karšto dušo, rinkitės šiltą dušą ir vonią. Karštas vanduo gali išsausinti odą, ypač žiemos mėnesiais.

 

  • Dėvėkite laisvesnius rūbus. Aptempti drabužiai sukelia daugiau odos trinties.

 

  • Reguliariai šveiskite odą. Investuokite į aukštos kokybės šveičiamąsias pirštines, tokias kaip "Šalinanti Susikaupusį Purvą ir Toksinus Pirštinė - Natūrala" , kad kartą per savaitę švelniai pašalintumėte negyvos odos perteklių. Venkite per daug spausti, nes tai gali pabloginti būklę.


Keratozė prieš ir po:

Jei išbandėte daugybę priemonių ir vis tiek nematote rezultatų, dar nepasiduokite! Daugelis mūsų klientų pastebėjo, kad nuosekliai naudojant mūsų pirštines žymiai sumažėjo Keratozės iškilimų.

Prieš ir po naudojimo


Įsigyti dabar

Atsisakymas: šis tinklaraščio įrašas nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Turinys yra pagrįstas klientų atsiliepimais ir yra skirtas tik švietimo tikslams. Pasitarkite su gydytoju dėl bet kokios su sveikata susijusios diagnozės ar gydymo.

You might also like